Akcesoria-ochronne-silikonowe-samoprzylepne

odbojniki meblowe

Odbojniki silikonowe samoprzylepne

narożniki ochronny meblowy

Narożniki ochronne samoprzylepne

Odbój drzwiowy samoprzylepny

<

Taśma 3M

Podstawą jakości naszych akcesorii jest bardzo dobry klej 3M

Odbojniki silikonowe

Odbojniki silikonowe, które Państwu oferujemy mają bardzo szerokie zastosowanie. Jako jedne z podstawowych akcesoriów meblowych stosowane są do tłumienia odgłosów zamykanych szuflad i drzwiczek meblowych. Sprawdzają się w tym idealnie, ponieważ są wyjątkowo miękkie. Mają zastosowanie również w wielu innych miejscach, od tłumienia drgań elementów wyposażenia samochodu po ochronę nagrobków przed zniszczeniem ich powierzchni włącznie.

odbojniki meblowe
narożniki ochronne opakowanie

Narożniki ochronne

Nakleja się je na ostre narożniki lub krawędzie, które są w szczególny sposób niebezpieczne. Zabezpieczają również meble  przed obijaniem. Mają zastosowanie w każdym domu, gdzie są dzieci i zwierzęta w celu zwiększenia im bezpieczeństwa. Dzięki prostym kształtom oraz zastosowanym materiałom są dyskretne i nie rzucają się w oczy. Wykonane są z miękkiego i elastycznego silikonu, co wyróżnia je spośród dostępnych na rynku plastikowych odpowiedników.

Odbojnik drzwiowy

Odbojnik drzwiowy, silikonowy, tonujący służy do ochrony ściany przed obiciem przez klamki i krawędzie. Można wykorzystać go wszędzie tam, gdzie występuje ryzyko uszkodzenia powierzchni. Charakteryzuje się wykonaniem z wysokiej jakości transparentnego silikonu, z którego wykonany jest w całości. Sprawia to, że po zastosowaniu jest bardzo estetyczny, co wyróżnia go na tle innych produktów tego typy. Dzięki zastosowaniu elastycznego silikonu nie pęka jak jego plastikowe odpowiedniki.

1

Produkt dostępny w sklepie online

Złóż zamówienie już dzisiaj. Produkt dosyłamy w ciągu 24H