Narożniki ochronne silikonowe

Wysoka jakość

Narożniki wykonane są z najwyższej jakości maeriałów. Są wytrzymałe i skuteczne.

N

Produkt Polski

Firma posiad wyłącznie kapitał polski. Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w produkcji akcesoriów meblowych.

Staranność wykonania

Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty były dobrze zrobione. Dołącz już dzisiaj do grona zadowolonych klientów.

Narożniki ochronne silikonowe

Nakleja się je na ostre narożniki lub krawędzie, które są w szczególny sposób niebezpieczne. Zabezpieczają również meble  przed obijaniem. Narożniki ochronne silikonowe mają zastosowanie w każdym domu gdzie są dzieci i zwierzęta w celu zwiększenia im bezpieczeństwa. Dzięki prostym kształtom oraz zastosowanym materiałom są dyskretne i nie rzucają się w oczy. Wykonane są z miękkiego i elastycznego silikonu co wyróżnia je spośród dostępnych na rynku plastikowych odpowiedników.

Zastosowanie

Zabezpieczają ostre krawędzie i narożniki
Zabezpieczają meble przed obijaniem

Opakowania

Wszystkie Nasze produkty zapakowanę są w estetycznie wyglądające opakowania. Istnieje również możliwość zamawiania dużych ilości luzem. Dla sklepów mamy przygotowane specjalne stojaki, które jeszcze lepiej wyeksponują Nasze produkty.

Gdzie kupić?

Nasze produkty można znaleźć w wyspecjalizowanych sklepach, centrach handlowych, budowlanych. Możesz również złożyć zamówienie w Naszym sklepie online.

Ceny producenta

Ciągle poszukujemy nowych dystrybutorów. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Napisz lub zadzwoń a napewno znajdziemy najlepszy model współpracy.

Zobacz produkty w Naszym sklepie

Zdjęcia oraz opisy produktów znajdziesz również w naszym sklepie